Zaręczyny są niezwykle wzruszającym momentem w życiu zakochanych. Większość osób ma w swojej głowie idealną wizję podniosłego wydarzenia. Zadanie nadania jej realnych kształtów spoczywa na barkach mężczyzn, którzy zwyczajowo proszą swoją wybrankę o rękę. Zanim padnie to najważniejsze pytanie zaważające na przyszłości pary, należy kupić odpowiedni pierścionek. Z myślą o wszystkich mężczyznach szukających idealnego symbolu miłości przygotowaliśmy krótkie zestawienie najmodniejszych pierścionków zaręczynowych. Poznaj nasze propozycje i znajdź idealny model, który oczaruje Twoją wybrankę!

Pierścionki z kolorowymi kamieniami

Coraz pokaźniejsza grupa narzeczonych nosi na serdecznym palcu prawej ręki pierścionek z kolorowym kamieniem. Szczególnie dużą popularnością cieszą się pierścionki zaręczynowe z tanzanitami, rubinami, szmaragdami, szafirami.

Halo ring

Pierścionek zaręczynowy typu „halo” szczególnie upodobały sobie celebrytki. Na tle innych pierścionków zaręczynowych wyróżnia go specyficzna konstrukcja – centralnie umiejscowiony, duży diament otoczony jest przez dziesiątki mniejszych kryształków tworzących swoistą „aureolę”. Halo rings są niezwykle eleganckie i okazałe.

Oryginalna, awangardowa biżuteria – czarny diament

Twoja partnerka ceni nietuzinkową biżuterię? Z pewnością zachwyci ją pierścionek z czarnym diamentem! Przykuwający wzrok kamień oprawiony w białe albo różowe złoto będzie przykuwał wzrok w zachwycie. Czarne diamenty mają strukturę polikrystaliczną. Oznacza to, że w odróżnieniu od przezroczystych odmian, nie błyszczą się mimo precyzyjnego szlifu. Ich największy urok tkwi w niezwykle głębokiej, ciemnej barwie.

 

 

Kuchnia zabudowana https://www.gama-sklep.com.pl/a/217-pokoj-z-biurkiem https://www.gama-sklep.com.pl/a/501-jakie-lozko-do-malej-sypialni