Nowoczesne meble ogrodowe zaskoczą nas wieloma zaletami – są one trwałe, projektowane zgodnie z obowiązującymi trendami, dopasowane do potrzeb. Zestaw wypoczynkowy na taras powinien składać się z elementów dopasowanych do naszych potrzeb. Obecnie możemy wybrać gotowy zestaw lub też stworzyć go samodzielnie z elementów danej kolekcji. 

Zestaw wypoczynkowy na taras – kolekcje technorattanowe

Od wielu lat meble technorattanowe stanowią najczęściej kupowane meble do ogrodu, na tarasy czy werandy. Przemawia za nimi lekkość, wysoka trwałość. Dzisiaj meble ogrodowe tego typu są projektowane z olbrzymią precyzją: projektanci dbają nie tylko o materiały, ale też odpowiednie profilowanie i wykończenie mebli. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy przede wszystkim sofy narożne, wygodne fotele, fotele wiszące, leżanki ogrodowe, krzesła, stoliki kawowe – jest w czym wybierać! Zestaw wypoczynkowy na taras z technorattanu pozwoli nam zaaranżować miejsce wypoczynkowe w dowolnym stylu: prowansalskim, loftowym, skandynawskim. Meble technorattanowe zaskoczą nas wysoką trwałością: dzięki zastosowanym materiałom meble tego typu nie odkształcają się, nie są podatne na wnikanie kurzu. ich stelaże wykonywane są z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. 

Modułowy zestaw wypoczynkowy na taras

Decydując się na zestaw wypoczynkowy na taras warto rozważyć kupno kolekcji modułowej. Kolekcje te składają się z kilku elementów, które możemy wykorzystywać osobno lub łączyć ze sobą. Kolekcje modułowe to doskonałe rozwiązanie dla osób lubiących zmiany w strefie wypoczynkowej – pozwolą na dopasowanie przestrzeni do aktualnych potrzeb. Modułowy zestaw wypoczynkowy na taras może być oparty na lekkim aluminium lub też mieć stelaż wykonany z litego drewna. 

https://venndo.pl/salon-serce-domu-i-miejsce-idealne-do-odpoczynku/ https://www.gama-sklep.com.pl/a/430-projekt-kuchni-w-bloku https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/