Odpowiedni tusz do drukarki to podstawa przeprowadzenia prawidłowego procesu drukowania. Każdy model drukarki ma specjalnie dedykowany dla niego zestaw tuszy. Przestrzeganie wytycznych producenta umożliwi nam względnie tani, wysokiej jakości wydruk.

Jaki tusz do drukarki HP wybrać – oryginalny czy zamiennik?

Przede wszystkim należy pamiętać, że zapewniając drukarce oryginalne elementy, mamy pewność, że cały proces drukowania będzie odpowiadał normom przewidzianym przez producenta. Oryginalne tusze do drukarki HP 650 pozwalają na redukcję kosztów druku, bez strat jakościowych.

Co więcej, oryginalne kasety zapewniają sprawne, efektywne drukowanie, z najwyższą możliwą jakością. W badaniu Buyers Laboratory Inc. przeprowadzonym w 2017 roku stwierdzono, że oryginalne tusze użyte w odpowiedniej drukarce pozwalają wydrukować średnio 200% więcej stron niż tusze ponownie napełniane.

Zamienniki tuszy lub kasety ponownie napełniane, pomimo swojej atrakcyjnej ceny, nie mogą zagwarantować sprawnego proces druku. Oryginalny tusz zapewnia wydruk najwyższej jakości produktu, w całości zgodny z zamysłem technicznym twórcy.

Wszystko o tuszu do drukarki HP 650

Wydajność tuszu o pojemności około 6,5 ml pozwala na zadruk mniej więcej 360 stron A4 czarno-białego. W przypadku tuszu kolorowego liczba ta wynosi 200 stron A4 w kolorze.

Wybierając trójkolorowy tusz do drukarki HP 650 mamy zagwarantowaną wysoką jakość wydruku dokumentów oraz zdjęć. Wszystkie oryginalne wkłady zostały zaprojektowane tak, żeby wykluczyć ewentualne wady w postaci rozmazań i zacieków.

Symbol producenta dla tuszy do drukarek HP 650 to CZ102AE. Zgodność z drukarkami: Deskjet Ink Advantage 1015, 1515, 2515, 2545, 3515, 3545, 4645, 4515. Rodzaj atramentu to tusz na bazie pigmentu.

Łatwy recykling z tuszem do drukarki HP 650

Wybierając tusz do drukarki HP 650 pomagasz naszej planecie. Ponad 4,7 miliarda plastikowych butelek zostało przetworzonych i ponownie wykorzystanych jako materiał do produkcji nowych i oryginalnych tuszy do drukarek. To znaczy, że ponad 70% wkładu wykonanych jest z surowców wtórnych

Pomoc w recyklingu nic nie kosztuje. HP opłaca cały proces zwrotu zużytych kaset i ponownego ich przetworzenia. Wszystkie zasoby, które są później używane w procesie recyklingu można znaleźć na stronie producenta.

Przedstawiony proces zwrotu i recyklingu wykorzystanych materiałów eksploatacyjnych umożliwia klientom bezpłatny, łatwy zwrot zużytych oryginalnych kaset. Dzięki temu procesowi zużyte tusze do drukarek HP 650, zamiast trafić na wysypisko są poddawane recyklingowi w sposób bezpieczny dla środowiska.

Więcej informacji znajdziesz na stronie tusz do drukarki hp 650.

eble.pl kst.org nuity.org