Eleganckie meble ogrodowe to nie tylko ozdoba – to przede wszystkim gwarancja doskonałego odpoczynku przez wiosnę i lato. Wśród licznych propozycji topowych producentów warto zwrócić uwagę na narożnik ogrodowy technorattan – mebel ten pozwoli na zaaranżowanie funkcjonalnego miejsca wypoczynkowego, z którego korzystać będzie cała rodzina. 

Jak zbudowany jest narożnik ogrodowy technorattan?

Meble technorattanowe od wielu lat biją rekordy popularności – nowoczesne, trwałe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Kolekcje technorattanowe idealnie sprawdzają się zarówno na tarasach, jak i w ogrodach czy na balkonach. Nie jest istotna ilość miejsca – ważne jest to, że z szerokiego wachlarza mebli wybierzemy elementy, które będą nam odpowiadać. Narożnik ogrodowy technorattan to mebel osadzony na aluminiowym stelażu – stelaż zabezpieczony jest przed korozją, odkształcaniem. Pokrycie mebla tworzy plecionka technorattanowa: materiał ten jest syntetyczny, nieporowaty, nie chłonie brudu czy wilgoci. Takie tworzywo nie traci swojego koloru nawet po wielu latach użytkowania. Narożnik ogrodowy technorattan możemy w okresie jesieni i zimy okryć pokrowcem ogrodowym.

Narożnik ogrodowy technorattan w cieniu parasola

Jak uzupełnić miejsce wypoczynkowe, aby jeszcze lepiej spełniało swoją funkcję? Narożnik ogrodowy technorattan warto ustawić w cieniu parasola ogrodowego. Nowoczesne parasole ogrodowe zaskoczą nas licznymi innowacjami oraz trwałymi materiałami. Parasole posiadają czasze wykonane z materiału technicznego pokrytego poliuretanem – takie połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działaniem zarówno promieniowania UV, jak i wilgocią. Parasola posiada szereg punktów regulacji, przez bez trudu dopasujemy kąt padania cienia. 

https://antonraby.com/kuchnie-na-wymiar-stworz-idealne-wnetrze/ https://venndo.pl/salon-serce-domu-i-miejsce-idealne-do-odpoczynku/ http://passittotheleft.org/szafy-na-zamowienie-nowoczesne-meble-dopasowane-do-indywidualnych-potrzeb/