Ogród czy taras to ideale miejsce do zorganizowania letniej jadalni. W takim miejscu możemy podawać śniadania czy obiady, zapraszać gości do wspólnego biesiadowania przy grillu. Elementem, którego nie może zabraknąć w takim miejscu są krzesła technorattan. Jak zaaranżować taką przestrzeń?

Letnia jadalnia – krzesła technorattan i obszerny stół

Wykreowanie letniej jadalni nie jest trudne – wystarczy długi stół, przy którym zmieści się kilka osób, krzesła technorattan oraz odpowiednie dodatki. Taka przestrzeń powinna być odpowiednio chroniona przed silnym słońcem – warto w tym celu wykorzystać nowoczesne pergole ogrodowe. By krzesła technorattan i stół tworzyły zgrany komplet, warto wybrać stół technorattanowy, dopasowany kolorystycznie do krzeseł. Stoły i krzesła z technorattanu posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, okrycie mebla to plecionka syntetyczna. Meble wykonane z technorattanu są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne, ścieranie, uszkodzenia czy promieniowanie UV. Oznacza to, że na długi czas zachowają doskonały wygląd.

Krzesła technorattan w komplecie kawowym

Jeśli dysponujemy niewielkim tarasem czy ogrodem, z powodzeniem możemy wykorzystać krzesła technorattan w komplecie z wysokim stołem kawowym. Taki zestaw pozwoli na wygodny odpoczynek z filiżanką kawy, jak również na podejmowanie bliskich słodkimi przekąskami. Technorattanowy stolik kawowy to stabilna konstrukcja, opierają się na aluminiowym stelażu. Stolik uzupełniony jest często o blat ze szkła hartowanego. Komplety kawowe to świetne rozwiązanie, kiedy miejsce wypoczynkowe ma przybrać bardziej uniwersalny charakter. Wysoki stół kawowy świetnie sprawdzi się zarówno do podawania kawy, jak i klasycznych posiłków. Tak zaaranżowany taras może być też miejscem pracy!