Czy klasyczne krzesło może zaskoczyć? Okazuje się, że tak! Nowoczesne projekty krzeseł i foteli inspirowane są najnowszymi trendami. Dzięki nim nawet najprostsze wnętrze nabierze elegancji. Jakie krzesła cieszą się dzisiaj największym zainteresowaniem?

Hokery – nie tylko w kuchni!

Hokery jeszcze do niedawna kojarzone były z restauracjami, pubami barami. Dzisiaj są to chętnie wybierane meble – hokery mogą być wykorzystane w domach na wiele różnych sposobów! Hokery to wysokie stołki, które doskonale sprawdzają się w aranżacjach nowoczesnych, ale też skandynawskich czy loftowych. Funkcjonalne hokery projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, pozwolą więc na wykreowanie nietuzinkowego, przytulnego wnętrza. Hokery to wąskie krzesła, z wysoko osadzonym siedziskiem. W zależności od modelu hoker może posiadać oparcie lub też nie. Większość modeli może być tez uzupełniona o wygodny podnóżek, który pozwala na zachowanie wysokiej wygody. Hokery warto ustawić przy kuchennej wyspie – w ten sposób ta dodatkowa przestrzeń robocza stanie się też niebanalnym stolikiem, przy którym można podawać posiłki czy poranną kawę.

Krzesła welurowe w stylu glamour!

Jak w prosty sposób zmienić wystrój wnętrza? Dekoratorzy podpowiadają: funkcjonalnymi dodatkami! Jednym z hitów ostatnich miesięcy są bez wątpienia krzesła welurowe. Eleganckie krzesła welurowe mogą być zaprojektowane zarówno w stylistyce glamour, jak i stylu skandynawskim. Niebanalne krzesła dostępne są w całej palecie kolorów, a uwagę zwracają tapicerki, wykonane z mieniącego się materiału. Zastosowana tkanina welurowa oznacza się wysoką odpornością na ścieranie, wnikanie kurzu. Krzesła welurowe mogą być wykorzystane w jadalni, jak również jako element zastępujący klasyczny fotel w komplecie wypoczynkowym.

 

 

fect-meble.pl lonypodroznik.pl zobacz