Depilacja laserowa mimo niektórych opinii, które można znaleźć w sieci internetowej jest zabiegiem bardzo bezpiecznym i dokładnie sprawdzonym. Naprawdę nie ma co się bać! Wiele badań naukowych podkreślają pewność co do bezinwazyjności(pod warunkiem przestrzegania wszystkich zasad). Prawidłowo przeprowadzona seria zabiegów zapewnia, że włosy z depilowanej partii na ciele już nigdy nie wyrosną!

 

Rodzaje laserów do depilacji

Jednym z najważniejszych elementów podczas omawianej metody depilacji jest dobrze skonstruowany, nowoczesny laser. Laser depilacyjny ma za zadanie wysyłać wiązkę światła o określonej mocy i długości fali. Starsze modele laserów wymagają ingerencji człowieka, który dostosowuje te parametry do karnacji skóry człowieka. Jednak te najbardziej nowoczesne potrafią wyczuć i dopasować się do karnacji człowieka zapewniając mu idealne warunki do pracy. Na rynku można znaleźć różnorodne lasery do depilacji. Rodzaje laserów do depilacji dostępne w jednej z najpopularniejszych sieci depilacja.pl to:

-Laser SPEC3hybrid – jego nazwa nie została nadana bez przyczyny. Łączy ona w sobie kilka technologii depilacyjnych, które w starszych modelach występują osobno. To technologia neodymowo-yagowa, diodowa i aleksandrytowa. Dzięki temu niezależnie od karnacji laser idealnie dopasuje się do środowiska pracy jednocześnie zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa.

-Laser Diodowy LightSheer – najlepiej dopasowujący się do powierzchni skóry laser na rynku! Posiada wymienne końcówki dzięki czemu może sprawnie pracować na mniejszych partiach ciała jak pachy czy wąsiki, ale również na większych takich jak łydki i uda.

 

Sprawdź: rodzaje laserów do depilacji – Depilacja.pl

 

Podsumowanie

Najlepsze lasery do depilacji dostępne są tylko i wyłącznie w nowoczesnych salonach, które posiadają najlepszą renomę i doświadczenie w branży. Przykładem jest sieć depilacja.pl, której salony znajdują się w największych miastach w Polsce. Nie ma co ryzykować – wybór dobrych salonów to pewność co do skuteczności i bezpieczeństwa całego zabiegu.